PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Balvu teritoriālā struktūrvienība

Šī gada 20.oktobrī ,labdarības nedēļas ietvaros, mūsu RVT 1.kurss devās braucienā uz "Rasas pērlēm". 

Devāmies ceļā ar labu noskaņojumu un našķiem somā. Kad ieradāmies Rugājos,mums bija vēl mazliet laika, tāpēc devāmies uz vietējo veikalu un uzlabojām omu gan sev, gan pārdevējai.
Pēc tam iestiprinājāmies un mazliet arī nosalām. Tad devāmies ceļā uz " Rasas pērlēm". Pa ceļam dziedājām dziesmas un jautri čalojām.
Kad nonācām "Rasas pērlēs" mūs sagaidīja pati vadītāja un divi melni kaķi. Mums tika izrādītas telpas un īsumā pastāstīts par "Rasas pērļu" darbību. Tikām brīdināti, ka mēs nevienam nedrīkstam izpaust bērnu vārdus, tāpēc tos mēs nepieminēsim.
Pēc ekskursijas pa ēku, devāmies uz nodarbību telpu, kur mūs jau gaidīja bērni. Lielākā daļa bija vecumā līdz 7 gadiem, tāpēc viņi ļoti priecājās, kad mēs pateicām, ka būs jāzīmē. Bērniem devām uzdevumu uzzimēt to, kā viņi redz Latviju.
Visi sāka zīmēt ļoti dažādas lietas: cits zīmēja torti, cits puķes, cits putnus. Darbi iznāca ļoti koši un krāsaini. Uz visiem darbiem, kā vienojošu elementu, pierakstījām teikumu "Tev Latvija!" par godu Latvijas dzimšanas dienai.
Pēc tam iedevām bērniem sarūpētos našķus, par kuriem viņi bija ļoti priecīgi. Noslēgumā visi kopā iedzērām tēju un pacienājāmies.
Bija pienācis laiks doties, tāpēc atvadījāmies un gājām uz autobusu. Visi bijām noguruši no iešanas, taču bijām laimīgi un gandarīti par to, ka varējām iepriecināt bērnus.