PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Balvu teritoriālā struktūrvienība

Tā pats liktenis ir lēmis, ka viens no gada tumšākajiem mēnešiem mūsu valstij ir pats gaišākais. 18.novembrī apritēja 98.gadadiena, kopš proklamēta neatkarīga Latvijas Republika.
Skolā valsts svētki tika atzīmēti 17.novembra rītā patriotiskā noskaņā svētku pasākumā " Latvijas ceļš". Šis rīts mums visiem bija īpašs un gaišs, jo kopīgi izstaigājām Tēvzemes ceļu līkločus, atsaucām atmiņā nozīmīgākos Latvijas valsts tapšanas brīžus. Svētku mirklis deva iespēju uz mirkli apstāties, ieklausīties, aizdomāties un izjust to skaistumu, to domu spēku, kurš palīdz mums visiem ar lepnumu atzīt -es dzīvoju zemē, ko par Latviju sauc!

Dienas turpinājumā viesojāmies un sniedzām svētku koncertus pansionāta ”Balvi” un Bērzkalnes pagasta ļaudīm. Esam priecīgi, jo saņēmām sirsnīgus pateicības vārdus.
Diena izdevās, jo izjutām patriotismu un lepnumu par savu skolu, novadu, Latviju. Mūs visos virmo gandarījums par paveikto. Turpināsim droši iet pa sev izvēlēto ceļu, apzinoties, ka tie atbalsojas Latvijas sirdī!